Wierchomla kwatery

Namawiamy w góry. Jeżeli pragniecie wypocząć w wyjątkowym miejscu, to koniecznie zweryfikujcie nasze możliwości. Zapewniamy Wierchomla kwatery. Do dyspozycji posiadamy spokoje dwu, trzy, 4, pięcio – osobowe. A może spodoba Wam się domek, jaki przeznaczony jest dla 12 osób? Jest to doskonała propozycja dla grup przyjaciół. Potrzeba zorganizować wspólny wyjazd w góry, to dzięki temu przyjemność będzie coraz ogromniejsza. Domek wynajmujemy w atrakcyjnej cenie, zależnej od momentu, kiedy będziecie chcieli do nas przyjechać. Cały domek wyposażony jest w niezbędne sprzęty, to dzięki czemu będziecie mogli się na miejscu wykąpać, jak jeszcze przyrządzić sobie posiłek.
Do dyspozycji swoich gości oddajemy jeszcze apartament dla 4 osób, jaki posiada razem 80 metrów kwadratowych. Oferujemy jeszcze apartament-Studio 6 osobowy, gdzie odszukacie salon plus dwie sypialnie. Jak więc widzicie, nasza oferta noclegowa jest właściwie ogromna.
Willa położona jest w Wierchomli Małej obok Stacji Narciarskiej Wierchomla na przeciwko jednego z wyciągów narciarskich “Markówka”. Jest to znakomita propozycja dla fanów narciarstwa. Dosłownie wszystko będziecie posiadali pod ręką. Zapewniamy Wam jeszcze przechowalnię sprzętów narciarskich. Nie pozostaje nam nic odmiennego, jak życzyć Wam przyjemnego wypoczynku. Koniecznie przyjedźcie w góry. Do miejsca, gdzie możecie bawić się fantastycznie. Jesteśmy przygotowani do niniejszego, by przez cały rok przyjmować gości. W przypadku wszelkich, dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub o napisanie wiadomości.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *