Serwis de dietrich

Francuski koncern ” De Dietrich” , działając w oparciu nie jedynie o długotrwałą tradycję, jednak także wprowadzając innowacyjne technologie, ma w swej ofercie urządzenia grzewcze, które cechują się ogromną wytrzymałością oraz niezawodnością. Dzięki temu firma może poszczycić się tym, że ich produkty będą służyły nam na długie lata.
Posiadamy tutaj do wyboru nie jedynie kotły gazowe, olejowe czy kondensacyjne, lecz także pompy ciepła czy podgrzewacze wody. Idąc w kierunku poprawy środowiska, firma wzbogaciła swój asortyment o produkty, które są odpowiedzialne za wykorzystanie odnawialnego źródła energii. Umożliwiają to niewątpliwie zestawy fotowoltaiczne oraz systemy solarne.
Koncern stawiając na wysoką technologię, którą stosuje w własnych urządzeniach , kładzie duży nacisk profesjonalizm w ich serwisowaniu. Przeto Serwis De Dietrich, zapewnia fachowe oraz szybkie naprawy oraz przeglądy. Dzięki dbałości o szczegóły, stawia bardziej na regenerację oraz dłuższą użyteczność własnych produktów, niźli niepotrzebne wymienianie kosztownych części. Przy prawidłowym serwisowaniu ( przegląd urządzeń, szczególnie kotłów, powinien być realizowany chociaż raz albo dwa razy do roku), posiadamy pewność, ze nie będziemy narażeni na duże koszty ewentualnych późniejszych napraw.
Punkty sprzedażowe oraz serwisowe firmy “De Dietrich” są rozsianie na obszarze całej Polski, dlatego możemy mieć pewność, że nie będziemy mieli wszelkich kłopotów spośród zaopatrzeniem się w produkty tej firmy, jak także spośród ich serwisowaniem.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *