Sesja na święta szczecin

Już wkrótce nadejdą święta. Już wkrótce dzieci z ogromną niecierpliwością będą wypatrywać pierwszej gwiazdki, która będzie znakiem do tego, iżby móc zasiąść do wieczerzy świątecznej. Następnie nastąpi wypatrywanie świętego Mikołaja, który będzie miał zrealizowane dla nich prezenty. Nim jednak to nastąpi, może czas na owo, aby pomyśleć o niniejszym, żeby wykonać specjalne zdjęcia świąteczne?
Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was niniejszego rodzaju fotografie. Od wielu lat wykonuje sesje na Święta Szczecin. Klienci powracają do mnie, ponieważ wiedzą, że zawsze z ogromną starannością podchodzę do wykonywania poszczególnych zleceń. W tym roku zaplanowałam aż cztery piękne tła świąteczne: konik z karuzeli, śnieżny bałwanek, retro rodzina, a jeszcze kwiecista ławeczka. Na mojej witrynie możecie szczegółowo obejrzeć, jak wyglądają konkretne tła świąteczne.
Sesje świąteczne Szczecin wykonywane są w moim studio. Oferuje Wam 2 pakiety cenowe. W czołowym zapewniam 5 obrobionych ujęć wydruki, DVD, 3 scenki. Sesja będzie trwać 30 minut. Drugi pakiet obejmuje 10 obrobionych ujęć wydruki, DVD, cztery scenki. Cała sesja świąteczna Szczecin będzie trwać 45 minut.
Zapraszam do dokonywania wcześniejszych zapisów, to dzięki czemu będziecie mieli gwarancję, że otrzymacie zdjęcia również przed świętami. Takie fotografie to niezwykła pamiątka, jaka zostanie z Wami przez bardzo długi czas. Z mojej strony możecie liczyć także na piękne stroje. W razie wszelkich pytań, śmiało możecie do mnie dzwonić. Zapraszam.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *