Jak wyjść z friendzone

Jak wyjść z friendzone

Znacie się od dłuższego czasu oraz coraz mocniej uświadamiasz sobie, iż Ona nie jest już dla Ciebie tylko znajomą? Zamiast wysłuchiwać opowieści o kolejnej nieudanej randce, myślisz jedynie o tym, jak by tu dać do zrozumienia, iż Jej pragniesz? Jeśli ugrzązłeś w relacji, jaka nie posuwa się do przodu, zapewne chcesz wiedzieć, jak wyjść z friendzone?
Zaskocz ją
Sprawa nie jest łatwa, ponieważ istnieje zagrożenie odtrącenia, ale kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Musisz się przedstawić z całkiem nowej strony. Nie bądź na każde zawołanie, nie biegnij do niej po pierwszym telefonie. Okaż lekki dystans. Niech poczuje, iż może Cię utracić. Pamiętaj jednak, iżby nie przesadzić.
Jeśli po Twoim lekkim ochłodzeniu relacji Ona zaczęła zabiegać o kontakt z Tobą, jest nadzieja, iż Jej także na Tobie zależy! Obecnie dosłownie wszystko w Twych rękach. Wyjdź z roli przyjaciela oraz powiernika. Delikatnie, ale stanowczo ucinaj wszelakie tematy powiązane z innymi facetami, zamiast takiego zaproponuj rozmowę o Was. Półżartem powiedz, iż skoro spotyka samych nieudaczników oraz nie jest z nimi szczęśliwa, może wreszcie dałaby szansę Tobie?
Daj jej czas na przemyślenie sprawy
Spróbuj z nią poflirtować, rzuć parę aluzji oraz nie zniechęcaj się, gdy okaże zdziwienie. Zawsze możesz z takiego wybrnąć, udając, że to był żart. Nie narzucaj się oraz obserwuj.
Gdy powtórnie się zobaczycie, dotknij jej ręki lub przedramienia. Jeśli gwałtownie nie odskoczy, to jesteś na dobrej drodze. Czas powiedzieć wprost, iż nie interesuje Cię już przyjaźń, ale chcesz czegoś więcej. Na pewno doceni Twoją szczerość, natomiast Ty będziesz przynajmniej wiedział, na czym stoisz.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *